Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
0 800 500-312
(057) 766-27-42, 719-85-83; (044) 363-85-83
ukragrozapchast (только чат)

Заказать обратный звонок
Ближайший филиал:

Шины и диски

Аккумуляторы

ООО «Агромаш-Калина»


ООО «Агромаш-Калина» є виробник сільськогосподарської техніки, ціль якої виробляти, розробляти, реалізовувати продукцію високої якості, яка складається з себя важными вимог фермерів і агрономів компаній. Агрегати своя конструктивним образом для сучасного агрономічного методу господарювання, який допомагає сільськогосподарським субъєктам при мінімальних затратах коштів, досягти високих врожаїв.

- розробка і консультація - всііїї, які виражаються в конструкторских агрегатах «Калина» видять із консультування з агрономами і механіками господарты, які мають змогу через нашу фірму реалізувати сводную ідеї, і так співпрацювати при своїй розробці агрегату.

- виробництво - агрегати «Калина» виготовлені із якісних матеріалів на сучасному обладнанні. Целесообразность отримати якісну продукцію за доступю ціною.

- підвищення родючості ґрунту - наші нові розробки в області боронування і обробітку ґрунту - це нове слово в розвитку екологічних методовів підвищення родючості ґрунту. Таким чином технології «Калина» вносять свій вклад в рентабельность і екологічність виробництва.
Для сільгоспвиробників підприємство пропонує техніку власного виробництва для обробітку грунту, яка рекомендується для всіх зон України.Вход в личный кабинет

   
   
вспомнить пароль

   
 

Регистрация

   
* * - поля обязательные для заполнения
*  
*  
*  
*  

Если вы не получите e-mail сообщение в течении нескольких минут после оформления заказа - проверьте, возможно, оно попало в "Спам".
*  
   
   
*
 

Обратная связь

Заказать обратный звонок

   
   
   
   
Запросы обрабатываются в рабочее время.

Написать письмо на адрес:


*  - поля обязательные для заполнения
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.