Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
0 800 500-312
(057) 766-27-42, 719-85-83; (044) 363-85-83
ukragrozapchast (только чат)

Заказать обратный звонок
Ближайший филиал:

Шины и диски

Аккумуляторы

Завод Кобзаренка


 

"Завод Кобзаренка" - був заснований у 1993 році, як українсько-німецьке товариство "Флігель", перейменовано в "Завод Кобзаренка" в 2008 році. Свою діяльність підприємство розпочало з виробництва тачок та візків для присадибного господарства.

На сьогодні "Завод Кобзаренка" виробник номер 1 тракторних причепів в Україні.

Завод виготовляє:

20 видів причепів;

5 видів перевантажувальних бункерів;

10 видів цистерн для води, жижі та засобів захисту рослин;

20 видів різноманітних шнеків;

причепи для перевезення тюків соломи;

зернопакувальне обладнання;

відвали та ковші;

теплогенератори на соломі;

розкидачі міндобрив та інше.

 

На території заводу 9 виробничих цехів. В усіх створені відповідні умови для праці. Попід підлогою проходять водяні комунікації, щоб взимку робітникам не холодно було працювати, інакше кажучи підлога із підігрівом. Сьогодні на "Заводі Кобзаренка" працює 550 чоловік. Люди на роботу підвозяться із Липоводолинсько- го, Роменського і Недригайлівсько- го районів п’ятьма комфортабельними автобусами Mercedes Intouro. На території є гуртожиток для спеціалістів із Сум та інших міст. Також будується 25-квартирний будинок де житимуть працівники заводу. Його в дію плануюється запустити наприкінці 2016 року.

"Завод Кобзаренка" є найбільшим платником податку району. Тільки за минулий рік до бюджету України було сплачено 30 мільйонів гривень. Компанія "Завод Кобзаренка" бере участь у міжнародних виставках різних країн світу. Продукція поставляється в Росію, Білорусь, Польщу, Казахстан, Молдову, Румунію, Угорщину, Литву, Латвію, Словакію, Фінляндію, Австрію, Болгарію, Чехію, Іспанію, Екваторіальну Гвінею та інші країни. На техніку, яка експортується в Євросоюз, завод має сертифікати ЄС, що дозволяє продавати її під державні субсидії Єврозони. Для активізації продажів у Європі було засновано підрозділ у Польщі, що ефективно працює з лютого 2013 року. Для збільшення виробничих потужностей та покращення сервісу була куплена ділянка землі у Центральній Польщі у місті Белхатув. Керування дочірнім Польским підприємством продовжить син Дмитро, який закінчив навчання у Німеччині.

На "Заводі Кобзаренка" встановлений спеціальний автоматизований котел, який опалює приміщення щепою і соломою. Солома тюкуєтья з розрахунку 50 на 50 в одному із агропідприємств, а щепу заготовляємо самі.

Завдяки наявності 15 сучасних вантажівок, 16 одиниць інших транспортних засобів завод забезпечує швидку доставку продукції до клієнта та своєчасну поставку комплектуючих з України та Європи.

Завод Кобзаренка – українське підприємство, яке своїм прикладом відроджує машинобудівний потенціал України.

 

 Вход в личный кабинет

   
   
вспомнить пароль

   
 

Регистрация

   
* * - поля обязательные для заполнения
*  
*  
*  
*  

Если вы не получите e-mail сообщение в течении нескольких минут после оформления заказа - проверьте, возможно, оно попало в "Спам".
*  
   
   
*
 

Обратная связь

Заказать обратный звонок

   
   
   
   
Запросы обрабатываются в рабочее время.

Написать письмо на адрес:


*  - поля обязательные для заполнения
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.