Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
0 800 500-312
(057) 766-27-42, 719-85-83; (044) 363-85-83
ukragrozapchast (только чат)

Заказать обратный звонок
Ближайший филиал:

Шины и диски

Аккумуляторы


 «Народжене з любов’ю – вічне». Саме так ми окреслили своє бачення того, що ж таке ІСКРА, якою вона була в минулому, є сьогодні і якою буде в майбутньому.
Ми поставили перед собою амбітне завдання – дарувати людям світло, яке буде відповідати їхнім найвибагливішим вимогам, що змінюються з часом. Разом з ними змінюються і пропоновані ІСКРОЮ можливості в освітленні побутових, житлових, громадських, адміністративних приміщень, промислових об’єктів.
Майбутнє у наших руках
За 35 років ІСКРА пройшла довгий етап свого становлення. Як одне з небагатьох світлотехнічних підприємств Східної Європи, ІСКРА зуміла не тільки вижити, а знайти можливість розвиватися як світлотехнічна компанія.
За останні 5 років ІСКРА змогла придбати та в основному впровадити стратегічно важливі технології світлотехнічної галузі і перейти від виробництва ламп розжарювання загального призначення до виготовлення більшості типів джерел світла. Ми намагаємося зробити це світло екологічно чистішим для збереження навколишнього природного середовища.

ПрАТ "Львівського електролампового заводу "ІСКРА" розпочала розробку та випуск продукції у 1972 році. Відтоді ми пройшли довгий шлях довжиною понад тридцять п’ять років, стали потужною світлотехнічною компанією, яка здійснює повний цикл виробництва – від наукових розробок до виготовлення компонентів і готової продукції. Наш товарний асортимент налічує лампи розжарювання спеціального та загального призначення, кварцево-галогенні лампи, лампи-фари, мініатюрні та автомобільні, компактні люмінесцентні лампи. Окрім цього, група ІСКРА – це ще й виробництво медичної техніки та обладнання. ІСКРА належить до десятки найпотужніших світлотехнічних підприємств Європи, займає провідне місце серед підприємств своєї галузі як таке, що найшвидше розвивається.
Ми постійно вдосконалюємо існуючі технології з урахуванням сучасних матеріалів, напівфабрикатів та комплектуючих, вкладаємо значні кошти в модернізацію та розвиток виробництва, розробляємо нові джерела світла. Головний напрям інвестування – створення нових видів продукції, здатних конкурувати на світовому ринку джерел світла. Світло від ІСКРИ світить у 33-х країнах світу. Ми ставимо перед собою завдання стати першими в галузі світлотехніки на ринку Східної Європи.
Постійне зростання обсягів виробництва відбувається одночасно з підвищенням рівня якості продукції. Іскра стала першою компанією в Україні, яка надала 3-річні гарантійні зобов’язання на компактні люмінесцентні
лампи торгової марки Volta, за умови їх експлуатації в побутових умовах. Проводяться роботи для підвищення термінів служби газорозрядних ламп високого тиску, інших джерел світла – адже якість нашої продукції – домінуючий показник конкурентоспроможності. 
Орієнтованість на потреби клієнта, розуміння цінностей наших споживачів – є основою стратегії Іскри як виробника і завдяки цьому споживачі понад 30 країн світу, від західної Європи до Китаю, надають перевагу продукції торгових марок Іскра, Вольта, Тес-Лампс. Ми цінуємо кожного, хто робить вибір на користь нашої продукції і готові надалі працювати для покращення рівня сервісу, якості і конкурентноздатності пропонованих нами джерел світла і компонентів. Щоб бути ближчими до споживачів ми відкриваємо офіційні представництва в Чехії, Росії, Польщі, Німеччині, Казахстані, Китаї. Це не повний перелік країн, де вже функціонують або найближчим часом будуть відкриті наші представництва. Вони забезпечують зручну логістику, створюють цивілізовану, прозору систему продажу продукції, кваліфіковано надають інформацію щодо переваг співпраці з Іскрою, а в разі необхідності отримання технічних консультацій – організують спілкування з відповідальним за напрямок технічним спеціалістом. Ми робимо все, щоб кожен наш покупець відчував турботу виробника, мав переконання - він є частиною великої сім’ї, на ім’я Іскра.Вход в личный кабинет

   
   
вспомнить пароль

   
 

Регистрация

   
* * - поля обязательные для заполнения
*  
*  
*  
*  

Если вы не получите e-mail сообщение в течении нескольких минут после оформления заказа - проверьте, возможно, оно попало в "Спам".
*  
   
   
*
 

Обратная связь

Заказать обратный звонок

   
   
   
   
Запросы обрабатываются в рабочее время.

Написать письмо на адрес:


*  - поля обязательные для заполнения
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.