Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
0 800 500-312
(057) 766-27-42, 719-85-83; (044) 363-85-83
ukragrozapchast (только чат)

Заказать обратный звонок
Ближайший филиал:

Шины и диски

Аккумуляторы

14 серпня Компанія «Украгрозапчастина»

14 серпня Компанія «Украгрозапчастина», продемонструвала хорошу і дуже злободенну мудрість і аксіому на сьогоднішній день. "ДОРОЖЧЕ НЕ ОЗНАЧАЄ КРАЩЕ"
Провела маленький, але удаленький демо-показ грунтообробної техніки виробництва «Лозівські машини» для фермерських господарств Дніпропетровської області Солонянського району, на якому були присутні тільки зацікавлені в ефективності свого підприємства, директора та інженери господарств, які точно знають, чого хочуть і вже точно не кидають гроші на вітер. 
І тому вже на самому демо-паказе директор фермерського підприємства «Агроальянс» Радчук Костянтин Анатолійович визначився і придбав для свого підприємства надійну техніку нашого українського виробника, а саме глибокорозпушувач ФРАНК 2,5 м., який обробляє ґрунт на великій глибині, без обороту пласта, залишаючи на поверхні від 30 до 60% рослинних залишків, що вирішує проблему ерозії грунту, зберігаючи органічний склад грунту і, отже, гарантуючи її довгострокове родючість.
«Навіщо платити більше? вона ні чим, не поступається за якістю обробки ґрунту аналогічній техніці імпортного виробництва, а коштують в два рази дешевше, плюс державна компенсація вартості техніки до 40%, плюс 50% економія на обслуговуванні, плюс завдяки конструктивним особливостям причіпної техніки Лозівські машини економія палива 30 % »- сказав Костянтин Анатолійович.
На сьогодні дуже багато різної імпортної техніки, якої є гідний аналог нашого виробництва на ринку України. Но Ми, не замислюючись, і не перевіряючи якість сліпо намагаємося щосили купити імпортну техніку, тим самим, по-перше, ми просто переплачуємо не зрозуміло за, що, А НЕ ЗА функціонал І ЯКІСТЬ, по-друге підтримуємо економічне зростання інших країн, при цьому забуваємо, що нашим дітям жити ТУТ. А по-третє просто перестали думати самі.
Підтримуй України - майбутнє наших ДІТЕЙ!
#greentour #lozova_machinery #дукат #франк #день_поля#почвообрабатывающаятехника #сельскоехозяйство#продажасельхозтехники#сельхозтехника

 

 

IMG-aadd69032950b421f5fa21737f52468a-V11 

2

3

 

 

 Поделиться ссылкой

Поделиться ссылкой

Вход в личный кабинет

   
   
вспомнить пароль

   
 

Регистрация

   
* * - поля обязательные для заполнения
*  
*  
*  
*  

Если вы не получите e-mail сообщение в течении нескольких минут после оформления заказа - проверьте, возможно, оно попало в "Спам".
*  
   
   
*
 

Обратная связь

Заказать обратный звонок

   
   
   
   
Запросы обрабатываются в рабочее время.

Написать письмо на адрес:


*  - поля обязательные для заполнения
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.