Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
0 800 500-312
(057) 766-27-42, 719-85-83; (044) 363-85-83
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шины и диски

Аккумуляторы

БЕЛШИНА


БЕЛШИНА
Офіційний регіональний представник
http://www.belshinajsc.by


 

     «Белшина» - один з найбільших виробників в шинній галузі. Широкий асортимент шин - понад 300 типорозмірів - шини для легкових, вантажних, великовантажних автомобілів, будівельно-дорожніх та підйомно-транспортних машин, електротранспорту, автобусів, тракторів і сільськогосподарських машин.

      У своїй діяльності підприємство орієнтоване на масовий випуск якісної продукції, що відповідає всім вимогам безпеки, комфорту і економічності, що відповідає міжнародним стандартам DIN EN ISO 9001. 2000 та ISO 16949:2009. 

     Компанія підтримує ділові відносини з більш ніж 70-ма країнами світу і відкриті для взаємовигідного співробітництва.

     Суспільство включає в себе: завод великогабаритних шин, завод масових шин, завод надкрупногабаритних шин, механічний завод, інші підрозділи, необхідні для організації виробництва і збуту продукції, а також об'єкти соціальної сфери.

     Сучасний технічний рівень оснащення підприємства, кваліфікований персонал, впровадження передових досягнень науки і техніки, висока культура й організація виробництва гарантують високу якість продукції.

     Враховуючи вимоги ринку і новітні досягнення шинної промисловості, фахівці технологічних і конструкторських служб підприємства постійно працюють над оновленням та розширенням асортименту продукції, що випускається, підвищенням її якості.

     Завдяки надійності, довговічності, комфортабельності білоруські шини завоювали високу репутацію як у вітчизняних, так і у закордонних споживачів.

     Основними споживачами продукції є найбільші підприємства республіки: ПО «БелАЗ»«МАЗ», «МТЗ», «МЗКТ»РУП «Гомсельмаш», ОАО «Амкодор»  та інші; а так само російська компанія ООО «УК Группа ГАЗ».Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.