Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
0 800 500-312
(057) 766-27-42, 719-85-83; (044) 363-85-83
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шины и диски

Аккумуляторы


ЧАЗ
Офіційний дилер в Україні
http://www.chaz.ru


         Протягом багатьох років ВАТ «Чебоксарский агрегатний завод» є незмінним лідером з виробництва ходових систем для гусеничної техніки і стабільно підвищує якість випущених виробів. Підприємство здійснює виробництво гусениць всіх типів промислових тракторів , вироблених підприємствами Росії та країн СНД. Найважливішим напрямком стала розробка і виробництво імпортозамінних запчастин для ходових систем зарубіжної бульдозерної і екскаваторної техніки. У 2006 році підприємство увійшло до складу Концерну «Тракторні заводи ».

    Щорічно випускається товарної продукції на суму понад 4 млрд. руб.

    Виробничі площі підприємства складають - 80 га , кількість співробітників підприємства перевищує 3100 чол.

     Протягом декількох років наша компанія успішно реалізує продукцію чебоксарського агрегатного заводу , яка знайшла застосування в народному господарстві та на промислових підприємствах. Продукція заводів , які спеціалізуються на виробництві тракторів , стане оптимальним рішенням при виборі запчастин для машин. Адже немає необхідності вдаватися до допомоги дешевих китайських деталей і систем для тракторів. Фахівці заводів- виробників вважають , що тільки оригінальні запчастини для вироблених ними машин гарантують надійну роботу сумісних деталей без ризику для роботи трактора і здоров'я водія . Купуючи у нас якісні і перевірені види деталей , будь то гусениці ДТ- 75 або Т- 330 , ви забезпечите довгу роботу машини.

     Співпраця з нашою компанією може і повинна стати не тільки вигідною , але і зручною. Завдяки повному каталогу , ви можете за лічені хвилини вибрати товари, що вас цікавлять, які вже встигли довести свою якість і надійність. Кілька десятків модифікацій замків Чебоксарского агрегатного заводу представлені у відповідному розділі каталогу . Ви завжди можете підібрати оптимальний замок для власного господарства , для промислового об'єкта, або для громадської споруди . При виборі запасних деталей для вашого трактора ви можете скористатися послугами менеджера , який швидко зорієнтує вас у запропонованому асортименті товару . Завдяки чіткій злагодженій роботі кваліфікованого персоналу нашої компанії , замовники швидко знаходять шукану продукцію та отримують рекомендації з підбору необхідних товарів. Оптимальне співвідношення ціни і якості товарів , представлених в каталозі , дозволяє нашим покупцям робити правильний вибір і вигідну покупку.

     Стратегічним партнером Чебоксарского агрегатного заводу є Курганмашзавод , випускаючий малогабаритні комунально -будівельні машини мкСм -800. ВАТ ЧАЗ входить до складу об'єднання тракторних заводів ВАТ Агромашхолдинг .Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.