Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
0 800 500-312
(057) 766-27-42, 719-85-83; (044) 363-85-83
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шины и диски

Аккумуляторы


Кама
Офіційний торговий посередник
http://www.td-kama.com/


Компанія виробляє шини для різних умов: дорожні, універсальні (всесезонні), зимові, підвищеної прохідності, кар'єрні. Випускаються шини призначені для різних видів автомобільної техніки і залежно від цього поділяються на типи:

     KAMA-EURO;

     легкові;

     легковантажні;

     вантажні;

     для с / г техніки;

      для навантажувачів.

ВАТ « Нижнекамскшина» нафтохімічного комплексу ВАТ «Татнефть» включено в Зал Слави Всеросійської організації якості. Зал Слави заснований Всеросійською організацією якості ( ВОК ) для інформування громадськості про російські організації , які зробили видатний внесок у виробництво продукції , робіт і послуг високої якості , а також в розробку, впровадження ефективних методів забезпечення якості. Щокварталу Правління ВОК розглядає пропозиції експертів , клопотання професійних об'єднань ( корпорацій , гільдій , асоціацій тощо ), органів державного управління ( федеральних , суб'єктів федерації , місцевих ) по включенню в Зал Слави підприємств , які досягли високих результатів щодо впровадження ефективних методів управління, та відомих високою якістю своєї продукції. На останньому засіданні Правління ВОК прийнято рішення про включення в Зал Слави ВОК 9 російських підприємств і організацій , у тому числі і ВАТ «Нижнекамскшина ». ВАТ «Нижнекамскшина » займає лідируюче положення серед виробників шин в Російській Федерації та країнах СНД і відповідає міжнародним стандартам якості продукції таких великих автовиробників , як АвтоВАЗ , група ГАЗ , УАЗ , Фольксваген Груп Рус. ВАТ « Нижнекамскшина» виробляє шини для легкових автомобілів і важких вантажівок , автобусів і спортивних машин , комбайнів і колісних тракторів. Сьогодні в асортименті більше 120 типорозмірів і моделей шин марок КАМА , КАМА EURO .


 Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.