Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
0 800 500-312
(057) 766-27-42, 719-85-83; (044) 363-85-83
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шины и диски

Аккумуляторы


Lindsay
Офіційний представник
http://www.lindsay.com/


     Компанія Lindsay 30 років працює на ринку зрошувальних систем. Вироблені нею зрошувальні системи Lindsay надають мінімальний вплив на навколишнє середовище: у них знижена витрата електроенергії і води, низька вимога по тиску води в системі, можливість внесення поживних речовин.

 

 

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ -ВІД НАСОСУ ДО КРУГОВОЇ СИСТЕМИ

       Zimmatic ® від Lindsay пропонує перевірені системи , а також потужну , довговічну , надійну і просту у використанні продукцію для сільгоспвиробників , яким необхідні високоефективні ірригаційні рішення. Ці системи можна покращувати , використовуючи сімейство інтегрованих допоміжних пристосувань , які не потребують настройки.

      Виробники сільськогосподарської продукції в усьому покладаються на технології Zimmatic , які дозволяють збільшити прибуток , знизити ризики і максимально ефективно проводити кожен польовий сезон.

      Завдяки великому вибору варіантів , Zimmaticот Lindsay може створювати унікальні системи, що дозволяють кожного замовника досягти максимальної економії часу , трудовитрат і води.

      Завдяки об'єднанню різних компонентів можна створити власну унікальну систему.

 

БЕЗДРОТОВЕ УПРАВЛІННЯ

       FieldNET надає комплексні варіанти усіма зрошувальними системами (від кругових і фронтальних систем до насосів і датчиків ) і оснащена єдиним інструментом бездротового управління з додатком на двох основних платформах для смартфонів і планшетних ПК. Це означає , що в будь-який час на протязі життєвого циклу врожаю виробники сільськогосподарської продукції можуть контролювати дії відповідних систем і здійснювати їх управління практично з будь-якого місця , використовуючи ноутбук , або планшетний ПК або смартфон.       Швидка і орієнтована на користувача FieldNET надає інтегроване рішення з контролю води , добрив та внесенню хімікатів завдяки віддаленому управлінню круговими і фронтальними системами , водяними гарматами , інжекторами і насосами , а також можливість контролювати і враховувати будь-які дані (від використання води та енергії до кількості опадів і температури).

 

ДОПОМІЖНІ ПРИСТОСУВАННЯ, ЩО НЕ ВИМАГАЮТЬ НАЛАШТУВАННЯ

       Інноваційна продукція Growsmart від Lindsay дозволяє використовувати кращі методики управління , які забезпечують зручність і знижують експлуатаційні витрати завдяки ефективному використанню часу , трудовитрат , енергії та води.

       Широкий спектр передових приладів , включаючи точні допоміжні пристосування , які не потребують настройки , дозволяють виконувати вимірювання , відправляти звіти і здійснювати упрaвління .

 

НАСОСНІ СИСТЕМИ, ЩО НАЛАШТОВУЮТЬСЯ

     Насосна система не повинна підходити для всіх ферм - вона повинна підходити для ВАШОЇ . Тому Watertronics настроює систему в точній відповідності з потребами ваших сільськогосподарських культур , існуючою системою зрошення і технічними характеристиками місцевої системи водопостачання.

     Насосна станція Watertronics з частотно -регульованим приводом забезпечує регулювання тиску без стрибків , дозволяючи заощаджувати до 25 % енергії.Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.