Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
0 800 500-312
(057) 766-27-42, 719-85-83; (044) 363-85-83
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шины и диски

Аккумуляторы

Мотордеталь


Мотордеталь
Офіційний дилер в Україні
http://www.motordetal.ru/ 

     ВАТ «Костромський завод МОТОРДЕТАЛЬ » - це найбільше в Росії і країнах СНД спеціалізоване підприємство з виробництва повних комплектів деталей циліндропоршньової групи ( гільзи , поршні , поршневі кільця і пальці ) для вантажних , малотонажних , легкових автомобілів і сільськогосподарської техніки з двигунами ЯМЗ , АМЗ , КамАЗ , ММЗ , РМ Д65 , ВМТЗ , ЧТЗ , СМД , ЗіЛ , ВАЗ , ЗМЗ , УМЗ, Ікарус .

  • 40 -річний досвід роботи і високотехнологічне виробництво , сертифіковане за DIN EN ISO 9001:2000. Лауреат премій «Знак якості XXI століття» і « 100 кращих товарів Росії».
  • Ліцензії і « ноу -хау » найбільших світових виробників деталей ЦПГ та інженірингових фірм.
  • Сучасне високопродуктивне європейське та японське обладнання та технології , що дозволяє випускати продукцію , що відповідає найвищим світовим стандартам.
  • Постачальник складальних конвеєрів ВАТ «КамАЗ-Дизель», ВАТ «Автодизель» (Ярославський моторний завод), УП «Мінський моторний завод», ВАТ «Ульяновський моторний завод», ВАТ «ВО" Алтайський моторний завод ", ВАТ „Тутаєвський моторний завод“.

Продукція "Мотордеталь" захищена від підробок наявністю в пакувальній коробці картки з унікальним номером, який допоможе визначити справжність виробу. Щоб перевірити справжність продукції Ви можете скористатися спеціальним сервісом на сайті компанії.

 

     Завод Мотордеталь у Костромі є лідируючим вітчизняним підприємством- виробником циліндропоршньової групи . В асортименті більше 50 найменувань продукції , в тому числі гільзи циліндра , поршень , поршневий палець і поршневі кільця. Їх відрізняє висока якість , міцність , тривалий термін експлуатації. Це досягається за рахунок професіоналізму працівників підприємства і сучасного устаткування.     Продукція заводу користується великим попитом і застосовується в такій популярній техніці російського виробництва , як КрАЗ , Урал , КамАЗ та інших марок. Дорожньо-будівельну , сільськогосподарську , комунальну та іншу спеціальну техніку забезпечує запасними частинами костромський завод Мотордеталь .

       Висока якість у поєднанні з доступною вартістю зробили продукцію заводу затребуваною і конкурентоспроможною.

    Одним з результатів успіхів « Мотордеталь » стало отримання заводською системою менеджменту якості сертифіката відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 9001. Сертифікат був виданий авторитетним німецьким сертифікаційним органом TUV .

     Період з 2000 по 2006 рік став найуспішнішим для компанії. У п'ять разів була збільшена випускаєма номенклатура , виведені на ринок і стали хітами нові серії « Дальнобой» , « ПОН » , « АГРО» , « Вантажівка » , «Спеціаліст» .

     Серйозні зміни відбулися у в виробництві - впроваджені нові роботизовані ливарні комплекси ( Італія ) , лінії механічної обробки з верстатів з ЧПУ (Японія). За допомогою фахівців фірми « Goetze » модернізований весь процес виробництва поршневих кілець.

     Як результат - зросла кількість споживачів і обсяги продажів. З 2007 року , орієнтуючись на потреби ринку в якісних запчастинах , а також з метою забезпечення ефективного захисту двигунів від передчасного зносу , компанія « Мотордеталь » на додаток до основної продукції почала постачання повітряних , паливних і масляних фільтрів і фільтруючих елементів під власною торговою маркою.

    Протягом усього 2008 року на підприємстві активно велася робота щодо реалізації концепції комплексного підходу до забезпечення довгого життя відремонтованих двигунів. Як результат цієї роботи , на ринок під маркою « Мотордеталь » були виведені такі автокомпоненти , як вкладиши підшипників ковзання і комплекти прокладок гумотехнічних виробів.

    У 2010 році ВАТ « Мотордеталь » було реорганізовано в ЗАТ «Костромський завод автокомпонентів ».

     2010-2011 роки стали одним з ключових етапів у розвитку підприємства .

     Був запущений новий цех лиття поршнів. Відмінною особливістю нового виробництва стала абсолютно нова плавильна ділянка , яка побудована на базі сучасних індукційних печей середньої частоти.

     Крім цього запущена нова виробнича лінія з виготовлення нірезістовой вставки для поршнів високонавантажених двигунів. Нірезістові вставки , вироблені на новій лінії , будуть використовуватися для виготовлення поршнів до двигунів КАМАЗ , ЯМЗ , ММЗ , а також постачатися в якості комплектуючих на європейський ринок.

     У цьому ж році було підписано ексклюзивну на території Росії ліцензійну угоду з німецьким концерном « Kolbenschmidt ». Завдяки даним контрактом « Мотордеталь » отримує доступ до найсучасніших технологій , які сьогодні має світовий лідер і визнаний експерт в галузі двигунобудування концерн « Kolbenschmidt ». Результатом цієї співпраці стало номінування « Мотордеталь » як постачальника поршнів для сучасних двигунів Renault.

Интернет-магазин «Мотордеталь» 4
Интернет-магазин «Мотордеталь» 5
Интернет-магазин «Мотордеталь» 6


Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.