Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
0 800 500-312
(057) 766-27-42, 719-85-83; (044) 363-85-83
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шины и диски

Аккумуляторы

Ростсельмаш


Ростсельмаш
Офіційний регіональний представник в Україні
http://www.rostselmash.com/


     У компанії « Ростсільмаш» всі запасні частини піддаються жорсткому тестуванню , проходять всебічний контроль якості , що гарантує стабільну роботу комбайна. Оригінальні запасні частини «Ростсельмаш » - це: НАДІЙНІСТЬ.

   При виробництві запасних частин «Ростсельмаш » використовує свій досвід і новітні розробки в області комбайнобудування . Для цього в 2003-2005 рр. .. були куплені комплекси лазерного різання і зварювання , високоточні обробні центри провідних європейських і американських фірм.

ЯКІСТЬ

    Комплектуючі виробляються при суворому дотриманні тих точних норм і стандартів , що дозволяє забезпечити бездоганну роботу Вашого комбайна. Повна сумісність і оптимальний термін служби забезпечуються за рахунок : • суворого вхідного контролю за якістю матеріалів , • повного технологічного контролю за виробничим процесом ; • чіткого дотримання розмірів і допусків виробів.

     У 2004 році Ростсельмаш отримав чотири сертифікати , що підтверджують відповідність системи якості междунаріднім стандартам ISO-9001.

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

    Упаковка ( гофрокартон , дерев'яну обрешітку ) полегшує навантаження, розвантаження , транспортування , складування і зберігання .

ЕКОНОМІЯ

• Часу: установка оригінальної запчастини здійснюється як мінімум в 2 рази швидше.

• Грошових коштів : неоригінальні запчастини виходять з ладу в 2 рази частіше , ніж запчастини Ростсільмаш , і тим самим спонукають Вашу техніку простоювати .

 

 Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.