Контактный email: welcome@ukragro.kharkov.ua
0 800 500-312
(057) 766-27-42, 719-85-83; (044) 363-85-83
ukragrozapchast (тільки чат)

Замовити зворотній дзвінок
Найближча філія:

Шины и диски

Аккумуляторы

Интер-РТИ


Интер-РТИ
Офіційний торговий представник в Україні
http://inter-rti.com.ua/


Ремни вариаторные

     ТОВ « Інтер- ГТВ » ( Білоцерківський завод ГТВ ) - одне з найбільших підприємств нафтохімічної галузі України та країн СНД і одне з найбільших підприємств міста Біла Церква.

     «Білоцерківський завод гумових технічних виробів» був введений в дію в 1976 році в складі « Виробничого об'єднання шин і гумовоасбестових виробів ( БПО шин і ГАВ ) ».

     Будівництво « БПО шин і ГАВ » було розпочато в 1965 р.  32 організації країни проектували об'єкти об'єднання , десятки промислових підприємств постачали йому матеріали і обладнання . Перша черга об'єднання була пущена в 1972 році. Річний обсяг виробництва за проектом був 170,8 млн. руб.

    Будівництво заводу ГТВ почалося в 1972 році і тривало протягом 3 -х років. Проектними рішеннями передбачалося створення підприємства високої продуктивності праці і культури виробництва .

     Завод гумотехнічних виробів спеціалізується на випуску формових і неформових виробів , ременів клинових приводних , вентиляторних , варіаторних , пластини технічної , килимів діелектричних і технічних , сумішей гумових товарних та ін. і являє собою комплекс окремих виробництв (цехів) , кожне з яких характеризується самостійним технологічним процесом .

     Свого часу Білоцерківський завод ГТВ вперше в галузі освоїв серійне виробництво багатострумкових ременів і варіаторних ременів з формованим зубом , також є одним з небагатьох в Україні виробником Елементів примусового зниження швидкості , т. зв. « Лежачих поліцейських».

    Підготовчий цех заводу - один з кращих підготовчих цехів галузі. Його технологічний проект розроблений з урахуванням всіх останніх досягнень вітчизняної техніки. Тут працює система автоматичного дозування гумових сумішей ( САД -р) , транспортні системи подачі сировини , гумозмішувача обладнані потужною системою пиловловлювання , що покращує умови праці на робочих місцях і захищає від забруднень навколишню територію .

    Крім основних технологічних цехів на заводі є допоміжні цехи та відділи : ремонтно -механічний цех , цех контрольно- вимірювальних приладів і автоматики , електроцех , енергоцех , цех внутрішньозаводського транспорту , центральна заводська лабораторія та інші відділи та служби .

     Сьогодні ТОВ « Інтер- ГТВ » - це підприємство , яке оснащене обладнанням для виробництва більше трьох тисяч найменувань конкурентоспроможної продукції , яка застосовується у всіх галузях народного господарства : сільському господарстві , машинобудуванні , автомобіле- і тракторобудуванні , будівництві , залізничному транспорті, тощо. Цикл виробництва замкнутий : від купівлі сировини , матеріалів, запчастин і т.д. до реалізації готової продукції . Наявні виробничі потужності , сучасні технології і кваліфіковані фахівці дозволяють не тільки забезпечити потребу вітчизняних сільськогосподарських і промислових підприємств в ременях клинових , рукавах напірних і високого тиску , формових і неформових виробах , а й експортувати значну частину продукції в країни ближнього і далекого зарубіжжя. За час роботи торгова марка підприємства завдяки високій якості продукції отримала визнання споживачів з Росії , Білорусі, Молдови , Казахстану , Прибалтики , Польщі , Болгарії , Пакистану , Вірменії , Азербайджану , Грузії та ін . Наше підприємство є постійним постачальником комплектуючих для конвеєрів найбільших автомобілебудівних , тракторобудівних , комбайнових і агрегатних заводів : ХК «АвтоКрАЗ » м. Кременчук , ЗАТ «ЗАЗ » м. Запоріжжя , ЗАТ « ЛАЗ» м. Львів , ВАТ «Гідросила » м. Кіровоград , ВАТ « МЗТГ» м. Мелітополь, ВАТ «Завод тракторних агрегатів »м. Вінниця , ВАТ« Херсонські комбайни »м. Херсон , ДП ВО «Південний машинобудівний завод ім. Макарова » , ВАТ « ХТЗ »м. Харків , РУП« Гомсельмаш »м. Гомель , Білорусь , КЗ « Ростсельмаш »м. Ростов- на -Дону , Росія . Їх відгуки про нашу діяльність є гарантією нашої порядності та успішного ділового співробітництва.

     Робота в сфері якості - один із пріоритетних напрямків діяльності підприємства . Головна мета політики підприємства в цьому напрямку - забезпечення випуску гумових технічних виробів , які відповідають вимогам споживачів і відповідають нормативної документації .     З 2003 року підприємство сертифіковане в системі управління якістю на відповідність міжнародному стандарту ISO - 9001. Застосовувані стандарти в рамках цієї системи управління якістю формують основу для поліпшення діяльності організації , дозволяють їй успішно працювати в майбутньому , пов'язують всіх зацікавлених осіб єдиною метою, і в кінцевому підсумку - організація ефективно функціонує в конкурентному середовищі , забезпечуючи якісну продукцію і умови праці співробітників підприємства на високому рівні.

     На ТОВ «Інтер-ГТВ» діє сертифікована лабораторія. Випробувальна лабораторія проводить : фізико -механічні , санітарно-хімічні та стендові випробування гумотехнічних виробів , гумових сумішей з метою контролю якості продукції та її сертифікації . Впроваджена система якості спрямована на максимальне задоволення вимог замовника рівнем якості послуг , зниженням витрат на процеси випробувань і забезпеченням достовірності їх результатів.

     Протягом останніх 10 років підприємство бере активну участь в українських та міжнародних виставках: міжнародна сільськогосподарська виставка « Золота осінь » м. Москва, « Agritek » і « АгроПродЕкспо » м. Астана , Казахстан , « ІнтерАгро » , «Агро» , м. Київ та ін.

    В даний час статутний капітал підприємства сформований в основному з приватного капіталу. З 2008 року основним власником та інвестором ТОВ « Інтер- ГТВ » є ХК « Євро Фінанс Лтд».

    У 2011 році Білоцерківський завод ГТВ освоїв випуск нових видів продукції. До кінця року запускаються в серійне виробництво Рукава гумові напірно -усмоктувальні з текстильним каркасом неармовані по ГОСТ 5398-76 . Навесні 2011 року успішно освоєно виробництво напірних довгомірних рукавів згідно ГОСТ10362 - 76 , а також ременів з арамідного кордшнура " Kevlar " .Вхід у приватний кабінет

   
   
згадати пароль

   
 

Реєстрація

   
* * - поля обов'язкові для заповнення
*  
*  
*  
*  

Якщо ви не отримаєте e-mail повідомлення в продовж декількох хвилин після оформлення замовлення - перевірте, можливо, воно потрапило у "Спам".
*  
   
   
*
 

Зворотній зв'язок

Замовити зворотній дзвінок

   
   
   
   
Запити обробляються в робочий час.

Написати листа на адресу:


*  - поля обов'язкові для заповнення
Продвижение сайтов в поисковых системах раскрутка сайта от Turboseo по доступным ценам.